На кафедрі БКМТ розпочалась практика «Вступ до фаху» для 1 курсу спеціальності 051 «Економіка»

18.06.20 на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму розпочалась практика «Вступ до фаху» для 1 курсу спеціальності 051 «Економіка». Керівник практики к.е.н., доц. Бакіна Т.В. Практика буде тривати 4 тижні. Заняття будуть проходити щодня в он-лайн режимі. Метою практики є формування у студентів знань про освітньо-професійну програму та особливості її реалізації в університеті, розширення інформованості студентів щодо їх майбутньої професії та вимог ринку праці до фахівців їх кваліфікації, умінь і навичок ефективного використання сучасних комп’ютерно-інформаційних технологій у своїй діяльності, систематизація та практичне закріплення теоретичних знань отриманих при вивченні економічних дисциплін 1 курсу шляхом побудови бізнес-моделі «Канвас».