Міжнародний день студента на кафедрі ПУАП

Указом Президента від 16 червня 1999 року 17 листопада офіційно відзначають День студента в Україні. Міжнародний День Студента покликаний об’єднати студентів всього світу та підкреслити важливу роль цієї соціальної групи в житті та розвитку суспільства.
Не змогли оминути цю подію й на кафедрі ПУАП Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, де вже зранку привітали кращих здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Адже саме ці студенти формують сучасну управлінську еліту України! З нагоди дня студентів також відзначили і кураторів академічних груп кафедри.