МІС І МІСТЕР ТДАТУ-2018. КРАСА ПО-УКРАЇНСЬКИ

24 квітня у ТДАТУ пройшов конкурс “Міс і Містер ТДАТУ – 2018. Краса по-українськи”. Учасники змагалися у дефіле, чарівних танцях та різних конкурсах. Факультет економіки та бізнесу на конкурі представляла Емілія Шабанова – студентка групи 11-ПУ. За рішенням журі, вона отримала титул “Міс талант”. Вітаємо Емілію, на сцені вона була неперевершена!

“Містером і Міс глядацьких симпатій” були обрані представники факультету інженерії та комп’ютерних технологій  Ольга Задирака і Владислав Ручка (вони ж отримали титули «Друга Віце-Міс» і «Другий Віце-Містер»).

Першою Віце-Міс було визнано Олександру Нейковську (представницю факультету агротехнологій та екології), а Першим Віце-Містером – Олексія Генчева (представника енергетичного факультету).

Переможцями конкурсу, тобто “Міс ТДАТУ – 2018” та “Містером ТДАТУ – 2018” за рішенням журі стали Ірина Слободнюк (представниця факультету агротехнологій та екології) та Владислав Кривда (представник механіко-технологічного факультету).

Вітаємо всіх учасників та бажаємо їм подальших перемог!

“Міс талант” Емілія Шабанова