МИ ПАМ’ЯТАЄМО! ІСТОРІЯ VII

Студентська рада факультету економіки та бізнесу продовжує цикл історій, що розповіли нам студенти та викладачі факультету, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

Історія сьома. Кисельова Тетяна Олексіївна. Кафедра фінасів, банківської справи та страхування

Мій дідусь Лагода Олексій Іванович ніколи не міг згадувати без хвилювання роки війни.

Від Сталінграда до Кенігсберга,  визволяючи рідну Токмакщину та наш Мелітополь пройшов він командиром мінометної установки!

Визволяючи рідне село, всього на декілька хвилин забіг до рідних та рушив далі, нелегким воєнним шляхом: Україна, Росія, Латвія, Литва, Німеччина!

Двічі форсував озеро Сиваш. Нагороджений за мужність, виявлену при обороні Сапун-гори орденом Червоної Зірки.

Мав контузію та дві бойові нагороди, медалі “За відвагу” та “За бойові заслуги”!

Після війни прожив довге та плідне життя у с. Остриківка Токмацького району, мав 4 дітей та 9 онуків!

Завжди пишаюся та вдячна!

Редакція

Васильченко О.О.,