Лекція-семінар «Роль страхування в житті людини»

У рамках проведення культурно-просвітницької та виховної роботи 1 грудня 2020 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі платформи ZOOM відбулася лекція-семінар з питання необхідності страхування в житті кожної людини.

У гості завітав головний фахівець з продажів регіонального офісу ПрАТ «СК «ПЗУ Україна» у м. Мелітополь Гагарін Олексій Юрійович.

На семінарі були присутні викладачі кафедри та студенти 2-4 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Спочатку слухачі ознайомились з основною діяльністю страхової компанії ПрАТ «СК «ПЗУ Україна», з принципами її роботи та страховими послугами. Отримали корисні поради з приводу вибору надійних страхових компаній та якісних страхових продуктів, які на сьогодні є актуальними для населення, зокрема з медичного страхування, страхування автоцивільної відповідальності, страхування при виїзді за кордон. Особа увага була приділена питанню роботи системи накопичувального страхування в Україні.

Також обговорювалася можливість проходження практики (стажування) на базі страхової організації, як на волонтерських засадах так і з метою подальшого працевлаштування.

Студенти та викладачі отримали багато вражень від спілкування з провідним фахівцем страхової компанії ПрАТ «СК «ПЗУ Україна», що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення розуміння як майбутньої професії так і необхідності страхування у житті кожної людини.

к.е.н., доцент кафедри фінанси,
банківська справа та страхування                               Наталя РУБЦОВА