Кураторські години з питань академічної доброчесності та протидії корупції з майбутніми підприємцями

Сьогодні, 30 вересня 2020 року, на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ пройшли кураторські години, присвячені питанням академічної доброчесності та протидії корупції.

Кураторами академічних груп разом зі здобувачами вищої освіти були обговорені основні положення «Кодексу честі Таврійського державного агротехнологічного університету» (2016 р.) та «Антикорупційної програми Таврійського державного агротехнологічного університету» (2017 р.). На зустрічі було ще раз підкреслено, що академічна доброчесність – це моральний кодекс та етичні правила цивілізованого наукового та освітнього співтовариства. Повну підтримку у здобувачів вищої освіти викликав той факт, що поняття «академічної доброчесності» включає в себе такі цінності, як запобігання шахрайству, фальшуванню та плагіату; підтримку академічних стандартів; чесність і ретельність у дослідженнях і науковому видавництві.

Майбутні підприємці висловили загальну думку про те, що корупція – надзвичайно загрозливе і шкідливе явище не тільки в освіті, але й в суспільстві в цілому. Необхідно прагнути досягнення нульової терпимості до будь-яких проявів корупції.