Колектив кафедри ПТБ приймав вітання з нагоди Дня працівника освіти України

Сьогодні, 01 жовтня 2021 року, колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності разом з колегами-освітяни Таврійського державного агротехнологічного університету приймали  вітання напередодні Дня працівника освіти.

Грамоту Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, розвиток вітчизняної науки та значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчанні та вихованні студентської молоді та з нагоди Дня працівника освіти України отримала Галина Іванівна Грицаєнко, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Колектив кафедри ПТБ щиро вітає колег зі святом та зичить усім мирного неба, міцного здоров’я, добробуту, щастя у родинах! Нових перемог у професійній діяльності! Нехай здійсняться всі мрії, реалізуються найсміливіші плани!