Кафедра ПТБ вітає здобувачів вищої освіти з Міжнародним днем студента!

Студентські роки – воістину найкращий період життя, бажаємо вам відчути всі його переваги. Бурхливої і щасливої юності, успішного та захоплюючого навчання, безперешкодної дороги до обраної професії! Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаємо вам направляти весь ентузіазм в потрібне русло. Поки життя надає вам всі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті радісні і позитивні враження, а кожен день буде особливим, продуктивним, цікавим і насиченим!

З найкращими побажаннями, колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент