м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Інвестиції в себе (допомога майбутнім підприємцям)

Уоррен Баффет, американський підприємець, один з найбагатших людей в світі, сказав: «Найцінніший актив, який у вас є, – це ви самі. Все, що покращує ваші таланти і вміння, варто того, щоб це робити».

Як вибрати напрямок для інвестицій? До цього питання потрібно підійти раціонально і орієнтуватися на об’єктивні показники.

Ларрі Кінг, тележурналіст, письменник вважає, що: «Найважливіший товар, який вам коли-небудь доведеться продавати, – це ви самі».

Сприймайте себе як продукт, який ви виводите на ринок. Наприклад, спробуйте оцінити себе по методу SWOT-аналізу:

Strengths (сильні сторони) – мова йде про ваших розвинених навичках та особистих якостях, які допомагають вам отримувати вигоду;

Weaknesses (слабкі сторони) – якості, які заважають прагнути до успіху;

Opportunities (можливості) – обставини і зовнішні чинники, які сприяють успіху;

Threats (загрози) – обставини і зовнішні чинники, які перешкоджають досягненням.

Саме в цих позиціях приховані потенційні для інвестицій напрямки. Вам потрібно прокачувати сильні сторони і розвивати слабкі, підстьобувати створення сприятливих обставин і підстрахуватися там, де є загрози.

У що краще інвестувати?

Освіта дозволить значно збільшити дохід в майбутньому. Бути унікальним фахівцем – ось що по-справжньому круто.

Бенджамін Франклін, американський політичний діяч, дипломат, винахідник, письменник сказав: «Інвестиції в знання приносять найбільший дохід і кращі дивіденди. Якщо людина полегшує свій гаманець на користь розуму, то ніхто не зможе його обікрасти».

Фінансова грамотність.  Освіта має на увазі розвиток, щоб отримувати більше грошей, фінансова грамотність – що з ними робити.

Роберт Кіосакі, американський інвестор і автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» каже: «Кожен долар, витрачений на фінансову освіту, повернеться до вас десятикратно».

Здоров’я безпосередньо впливає на якість життя і працездатність, так що прямо пов’язане з доходом. При цьому витрати будуть меншими, якщо витрачати час і гроші на профілактику, а не на лікування.

Шановні майбутні підприємці, інвестуйте в освіту, фінансову грамотність та будьте здорові!

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент

Залишити повідомлення для декана




×