ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ – ГАРАНТ ТВОГО УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!

Дорогенький абітурієнте!

Тебе вітає факультет економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного!
Ось уже понад 20 років ми випускаємо перспективних, амбіційних, цілеспрямованих і кваліфікованих бухгалтерів, маркетологів, фінансистів й економістів, які відомі як на рівні міста, так і далеко за його межами.
Факультет може похвалитися великою кількістю висококваліфікованих кадрів, здобутками та перемогами на регіональних, всеукраїнських наукових і творчих конкурсах, конференціях, олімпіадах, показником знань своїх студентів, розвитком студентського самоврядування.
Кожного року до нашої «економічної сім’ї» входить велика кількість абітурієнтів. Це ще раз підтверджує те, що наші спеціальності потрібні, популярні, високооплачувані з подальшим кар’єрним ростом.
До речі, якщо ти невгамовна, активна й творча особистість – негайно поповнюй наші ряди, адже студентська молодь ФЕБ багата на таланти як у сфері науки, так і в культурному колі та має високий авторитет.
Наші випускники стали провідними спеціалістами у своїй галузі та здобули кар’єрних висот, підносячи економіку України на більш високий рівень.
Друже, саме від вибору професії залежить майбутнє твоєї долі, родини, міста, а може й усієї держави! Наш факультет готовий тобі в цьому допомогти! Пам’ятай, вища освіта – ключ від усіх дверей дорослого світу і гарант твого успішного життя!

Студентська рада ФЕБ