Ділова економічна гра “Бізнес-сходи”

23 листопада 2021 року викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Лариса Олександрівна та Лисак Оксана Іванівна провели для студентів 3 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ділову економічну гру «Бізнес-сходи».

Команди учасників бізнес-гри змагалися між собою за кращі показники прибутковості за допомогою стратегічних і тактичних рішень.

Основними завданнями проведеної ділової гри були:

• зосередження уваги студентів на необхідності чіткого формулювання мети, виявлення проблемної ситуації та аналізу всіх можливих варіантів усунення проблеми;
  • навчання студентів обґрунтуванню можливих альтернатив у аргументуванні власної думки;
  • формування навичок прийняття управлінських рішень за обмежений період часу;
  • формування навичок групової розробки та прийняття управлінських рішень;
  • виявлення лідерів в групах та розвиток їх лідерських можливостей, а також творчої активності студентів.

Студенти продемонстрували здобуті знання з комплексу економічних дисциплін, показали вміння працювати у команді, проявили винахідливість та творчий підхід у виконанні поставлених завдань.

У результаті здобула перемогу команда 1, учасниками якої були Розумейко А., Супрун В., Бєкєтова Г. та Гайдукова Н.

Позитивними сторонами участі у бізнес-грі студенти відмітили: можливість приймати рішення у вільний час, посилення комунікаційних навичок, розвиток мислення та розширення світогляду.

Автор: Оксана ЛИСАК, доцент