Атестація здобувачів вищої освіти 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за дуальною формою

Отримувати практичний досвід під час навчання в університеті дозволяє дуальна форма навчання.

11 грудня 2020 року відбулась семестрова атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», які офіційно працевлаштовані за фахом. Відповідно до наказу ректора та укладених договорів про здобуття вищої освіти за дуальною формою між роботодавцем та університетом в 2020-2021 навчальному році, звітували 4 студенти:

ЛІПІНА Р.Є. (21 МБ ФБ) – АТ «Укрсиббанк»

АЛІЄВА А. (11 МБ ФБ) – ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного»

ГАРКУШКА Д.О. (21 сФБ) – ТОВ «Форвардпресс»

СЕРДЮК Д.В. (21 сФБ) – АТ КБ «ПриватБанк»

Студенти в своїх доповідях відмітили ефективність дуального навчання, що дозволяє підвищувати якість навчання, адже роботодавець таким чином може брати участь у розробці навчальних планів і оцінювати результати кожного здобувача.

кафедра фінансів, банківської справи та страхування