АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ НА КАФЕДРІ БКМТ

У період з 30.11.20  по 02.12.20  на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму серед студентів було проведено планове опитування здобувачів вищої освіти. Проходження анкет було організованим через zoom-конференції. Анкети для відповідей студентів знаходяться на сайті університету у розділі «Якість освіти».

Здобувачам вищої освіти пропонується виставити свої оцінки за такими критеріями:

– якість освітньої програми;

– доброчесність;

– якість викладання дисциплін (окремо за кожною дисципліною та викладачем).

Метою проведення планових опитувань є координація діяльності здобувачів вищої освіти, адміністрації, зацікавлених сторін та відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, що направлена на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців, позитивну динаміку зростання показників якості вищої освіти в університеті.

Під час виставлення оцінок в даних опитувань, здобувачі вищої освіти мають право впливати на:

– покращення роботи університетських сервісів (кафедра, деканат, студентський відділ кадрів, відділ міжнародних зв’язків, студентське самоврядування, вчена рада університету (факультету), тощо);

– якість і об’єктивність оцінювання результатів навчання здобувачів вищої освіти щодо компетенцій, зазначених в освітній програмі;

– якість матеріально-технічної бази спеціальності;

– прозорість управлінських, організаційних, кадрових процесів щодо освітнього процесу в університеті;

– оптимізацію і вдосконалення інформаційних ресурсів (бібліотеки, дистанційного середовища для навчання, інформаційного порталу, офіційного веб-сайту університету тощо);

– запобігання корупції, академічного плагіату, самоплагіату, списування, хабарництва, необ’єктивного оцінювання;

– майбутнє працевлаштування випускників, зв’язок з роботодавцями;

– сприяння поширення академічної доброчесності, розвитку студентських гуртків, організацій та секцій;

За результатами анкетування проводиться періодичний перегляд та вдосконалення освітніх програм; застосування нових методів викладання дисциплін; оцінка якості професорсько-викладацького складу за такими напрямами діяльності: професійні характеристики, педагогічна діяльність, науково-дослідна, навчально-методична та організаційна робота, міжнародна мобільність; розширюються можливості набуття здобувачами вищої освіти практичного досвіду; перевіряється якість методичного забезпечення навчальних дисциплін, а також поліпшується організація очного та дистанційного навчання.

Олена Васильченко,

ст. викладач кафедри БКМТ,