Звіт про дуальне навчання на кафедрі ПТБ

Сьогодні, 17 червня 2020 року, відбулося розширене засідання кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з питань організації та проведення навчання здобувачів вищої освіти відповідної спеціальності за дуальною формою. В умовах карантину засідання проводилось в режимі відеоконференції з використанням  програми Zoom.

На засіданні виступили завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кандидат економічних наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна, куратор дуального навчання кандидат економічних наук, доцент  Завадських Ганна Миколаївна, а також здобувачі вищої освіти за дуальною формою.

Атестаційні листи здобувачів вищої освіти за дуальною формою опубліковано на сайті кафедри

Дуальне навчання