Зустріч зі студентами ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» спеціальності «Облік і оподаткування»

Сьогодні, 5 березня 2020 року відбулася зустріч завідувача кафедри обліку і оподаткування Сокола О.Г. зі студентами ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» спеціальності «Облік і оподаткування» 2го та 3го курсів навчання.

Студенти були проінформовані про умови вступу до ТДАТУ, особливості освітнього процесу, можливості отримання подвійного диплому, умови проходження закордонної практики, перспективи майбутнього працевлаштування. Зокрема, зверталася увага присутніх на те, що студенти мають широкі можливості для практичної підготовки, занять науково-дослідною роботою, спортом, художньою самодіяльністю.

Студентам отримали інформацію про заходи, які передбачені в ТДАТУ та про можливість прийняття участі в конкурсі старт-ап проектів молоді, зокрема «Мелітопольський край – це мої справи».

Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання, що виникли під час бесіди а також проведено WEB-QUIZ в рамках професійної підготовки.