Зустріч студентів спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” із представниками художнього відділу бібліотеки ТДАТУ

У теплій, майже родинній атмосфері 10 жовтня 2018 року пройшла зустріч студентів спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” із представниками художнього відділу бібліотеки ТДАТУ. Діалог був пресвячений скарбничкам нашого бібліотечного фонду, його зібранням відповідно до смаків сучасної молоді.

Студентство та професорсько-викладацький склад спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” вдячні нашим гостям за цікаву, щіру розповідь, сповнену особистими прикладами та біографічними моментами видатних представників як української громадськості, так і знаменитих митців з країн Заходу.