Зустріч майбутніх підприємців з теперішніми

02 жовтня 2019 року студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (групи 11ПТ, 21ПТ) разом зі своїми викладачами доцентами Андрєєвою Ларисою Олександрівною та Грицаєнко Галиною Іванівною в межах та при фінансовій підтримці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочевництва UHBDP відвідали неофіційну столицю вирощування овочів в нашому краї – Кам’янсько-Дніпровський район Запорізької області. Провідником в цьому захоплюючому світі овочівництва став Микола Чернявський – співробітник ЗОГО ЗІКЦ “Агро-Таврія”.

Майбутні підприємці познайомилися з особливостями овочевого бізнесу в ТОВ «АГРОКОІН», яке розташоване у селі Водяне Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. Змістовну екскурсію по тепличному та складському господарствах провів керівник підприємства Володимир Вишняков.

Естафету знайомства студентів з тонкощами аграрного бізнесу перехопив Артем Оголь, який на невеликої площі в межах особистого підсобного господарства в теплицях вирощує томати чері та радісно ділиться своїми знаннями.

Дуже вразило студентів сімейне господарство Віталія та Ольги Шкрібляків, яке розташоване в селі Велика Знам’янка Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. Уже 7 років поспіль вони займаються вирощуванням 12 видів салату. Половина салату тут вирощують в відкритому ґрунті, інакшу частину — в закритому. Особливо сподобався студентам головний лозунг Віталія – працювати не руками, а головою!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро дякує організаторам пізнавальної екскурсії та бізнесменам, які знайшли час для спілкування. Сподіваємось на майбутню плідну співпрацю!