Зустріч магістрів-фінансистів з працівниками наукової бібліотеки ТДАТУ

Навчання у магістратурі передбачає науково-дослідницьку діяльність, вміння чітко формулювати свої інформаційні потреби, узагальнювати і виділяти основну ідею, що міститься в зібраних ресурсах, вміння отримувати інформацію як в режимі on-line, так і безпосередньо в бібліотеці.

Навчальна дисципліна «Методологія та організація наукових досліджень» направлена на формування культури та навичок проведення досліджень, впровадження їх результатів у практичну діяльність підприємств, організацій та установ.

4 вересня 2017 року у рамках даної дисципліни під керівництвом к.е.н., доцента Рубцової Н.М. була проведена зустріч працівників бібліотеки зі студентами першого курсу магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Програма занять включала в себе роботу з електронним каталогом та електронною бібліотекою ТДАТУ, Інституційним Репозитарієм (ElarTSATU) та пошук інформації в базах даних провідних бібліотек України.

Теоретичні знання студенти закріпили на практиці в Залі електронних ресурсів бібліотеки.

к.е.н., доцент кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Рубцова Н.М.