Збори трудового колективу факультету економіки та бізнесу

Перші збори трудового колективу факультету економіки та бізнесу за 2020-2021 н.р. пройшли під ігідою постанови стратегічних завдань у світлі реалізації стратегії розвитку ТДАТУ ім. Д. Моторного.
На зборах виступив ректор, який почав промову з привітання колективу факультету з початком нового навчального року, та зазначив важливість дотримання карантинних заходів у організації освітньо-навчального процесу.
Трудовий колектив обрав голову вченої ради факультету – в. о. декана факультету економіки та бізнесу Ортіну Ганну Володимірівну.

Трудовий колектив підтримав в.о. декана факультету у постановці завдань перед факультетом.