Завершення кваліфікаційних екзаменів бакалаврів з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Сьогодні, 24 червня 2020 року, завершився кваліфікаційний екзамен для здобувачів ступеня вищої освіти “Бакалавр” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” під головуванням виробничника Мараховського Миколи.

Шістнадцять здобувачів підтвердили свої знання, проявивши в ході екзамену загальні та спеціальні компетентності  відповідно до освітньо-професійної програми.

Колектив кафедри ПТБ щиро вітає випускників, бажає подальших успіхів, сподівається на найближчу зустріч в магістратурі!