ЗАВЕДЕНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ”: “ЗАКОРДОННА ПРАКТИКА”

19 вересня  на кафедрі обліку і оподаткування відбулась зведена кураторська година для всіх курсів даної спеціальності, на якій студентки групи 41- ОА Бородіна Марина та Подопригора Анастасія відзвітували про проходження закордонної практики на підприємствах “Bernd & Johannes Hensen GmbH”  та “Carly’s Erdbeerenhof” у Німеччині.

Дівчата поділилися своїми враженнями про навчання та роботу за кордоном, умови свого проживання, спілкування з людьми інших національностей; про те, як проходив їх період адаптації, а також про неймовірні емоції, які вони отримали під час подорожі.

Усі присутні слухали розповіді дівчат із великим захопленням, які ще й супроводжувались цікавими, яскравими фото-презентаціями. Присутні мали змогу задати питання Марині та Анастасії, про те: «Як потрапити на практику за кордон?», «Як правильно вести себе в інший країні?», «Чим відрізняється навчання в Україні від Німеччини?», «Що найбільше запам’яталося?» та інше.

У кінці зустрічі студентки 4 курсу побажали всім студентам-обліковцям отримувати знання та не боятися подорожувати до інших країн за новим досвідом, тим паче, керівництво Таврійського державного агротехнологічного університету робить все можливе, щоб наші студенти якомога більше брали участь у міжнародних програмах обміну студентами!