Засідання секції «Облік і оподаткування» VII Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів і магістрантів ТДАТУ імені Дмитра Моторного

У четвер 21 листопаду 2019 року відбулося засідання секції «Облік і оподаткування» VII Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів і магістрантів ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Наукові доповіді студентів були присвячені актуальним питанням сучасного бухгалтерського обліку, перспективам його розвитку. За результатами засідання шляхом он-лайн голосування, що відбувалося у реальному часі, були обрані найкращі доповідачі.

Перше місце зайняла Стоєва Т.С., студентка групи 11 МБ ОО (науковий керівник: к.е.н., доц. Голуб Н.О.), яка набрала найбільше голосів. Друге та третє місце розділили, відповідно, Щербаков К.С., студент групи 41 ОО і Патяка Т.А., студентка групи 41 ОО (науковий керівник: к.е.н., доц. Демчук О.М.). Усі доповідачі були нагороджені грамотами.