Засідання наукового гуртка “Стратегія розвитку підприємництва в Україні” щодо питань академічної доброчесності

03 жовтня 2019 року на засіданні гуртка «Стратегія розвитку підприємництва в Україні» (керівник гуртка – к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Л.О.) студенти факультету економіки та бізнесу обговорювали питання академічної доброчесності та плагіату.

Академічна доброчесність – це:

– сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

– привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора.
В процесі обговорення всі студенти гуртка чітко з’ясували принципові позиції дотримання академічної доброчесності та уникнення плагіату.