Засідання наукового гуртка «Економічне управління аграрним підприємством» з питань академічної доброчесності

Чесність у навчанні та викладанні є базовою умовою побудови довіри між усіма, причетними до освітнього процесу. Відвага ж є здатністю чинити доброчесно всупереч страху чи тиску та вимагати від себе того ж, чого очікуєте отримати від інших. Ці постулати є основою чесного функціонування спільноти довіри, взаємоповаги та честі.

17 жовтня 2019 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулося засідання студентського наукового гуртка «Економічне управління аграрним підприємством» (керівник гуртка – кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Галина Іванівна), присвячене питанням академічної доброчесності. Напередодні студентських наукових конференцій, у рамках підготовки виступів і тез конференцій були обговорені основні принципи доброчесності і засоби запобігання зловживань.