Захист звітів з виробничої практики студентами кафедри ФБС

27 червня на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбулась конференція за результатами виробничої практики серед студентів 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Практична підготовка студентів є складовою частиною освітнього процесу і спрямована на оволодіння студентами системою професійних вмінь і навичок, а також первинним досвідом професійної діяльності та має сприяти саморозвитку майбутнього фахівця. Головною метою практичної підготовки є систематизація і розширення теоретичних навичок самостійної роботи у розв’язанні конкретних економічних та управлінських завдань, які входять у коло обов’язків фінансиста.

З доповідями виступили:

1. Хитров А.О. – група 41 ФК: місце виробничої практики – Мелітопольську ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області;
  2. Орлова В.Є. – група 41 ФК: місце виробничої практики – Павлівська сільська рада Генічеського району Херсонської області;
  3. Кінчевська Г.С. – група 21 СФБ: фермерське господарство «Ромокс», с. Оріхівка Приазовського району Запорізької області.

Усі студенти отримали позитивні відгуки від керівників та отримали корисний досвід за результатами проходження виробничої практики.