Захист звітів з виробничої практики на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування»

31 травня 2019 р. на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбувся захист звітів з виробничої практики серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 41 ФК та 21сФБ групи. Захід відвідав фінансовий директор ПП «Аскон» Якимівського р-ну Цап В.Д. та директор відділення ПАТ «Альфа Банк» у смт. Якимівка Старик Л.В.

Під час захисту звітів студенти надали загальну характеристику досліджуваним базам практики. Особливу увагу було приділено опису функціональних обов’язків та завдань. Студенти наголошували на можливих напрямах покращення умов виробничої практики. Окремі здобувачі розглядають можливість подальшого працевлаштування на обраних об’єктах, зарекомендувавши себе у якості відповідальних та сумлінних виконавців, що володіють одержаними під час навчання за спеціальністю професійними компетенціями.