ЗАХИСТ ВИРОБНИЧИХ ПРАКТИК СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА»

У період з 18 червня 2018 року по 05 липня 2018 року студенти-магістри 1 курсу  спеціальності 051-«Економіка» проходили виробничу практику із зовнішньоекономічної діяльності. Такий вид практики є актуальним з огляду на те, що сьогодні ЗЕД є запорукою успішного майбутнього будь-якого підприємства. У якості бази практики були обрані підприємства, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. До їх числа входили три підприємства м. Мелітополь, одне підприємство Приазовського району Запорізької області та одне підприємство Генічеського району Херсонської області. Керівництво практикою здійснювалось к.е.н., доцентом кафедри економіки Краснодєд Тетяною Леонідівною.

У вступному слові Краснодєд Т.Л. зазначила, що проходження виробничої практики студентами-магістрами відбулося на високому професійному рівні. Практикантами на підприємствах зі ЗЕД у повній мірі було реалізовано теоретичні знання, отримані під час навчального процесу.

5 липня на кафедрі економіки відбулася конференція,  на якій магістри  презентували результати проходження виробничої практики з напрямку «Зовнішньоекономічна діяльність».

На конференції були присутні викладачі кафедри економіки та студенти 1-2 курсів спеціальності «Економіка».

Усі презентації були дуже цікавими та викликали інтерес у присутніх, що сприяло виникненню дискусій з окремих питань, що озвучувались доповідачами.

У процесі захисту звітів виявлено, що внаслідок проходження  виробничої практики студенти  вивчили механізм функціонування підприємств-учасників світового ринку, засвоїли основні компетенції економістів-міжнародників та інших фахівців зі зовнішньоекономічної діяльності.