ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНИХ ПРАКТИК СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА»

4 липня 2018 року на кафедрі економіки факультету економіки та бізнесу стартувала серія презентацій фінальних проектів студентами за результатами проходження навчальної практики. Учасниками заходу стали студенти першого і другого курсу зі спеціальності 051 «Економіка», які з 18.06.2018 р. по 6.07.2018 р. отримували знання і формували навички у напрямках «Вступ до фаху» та «Економіка», за керівництвом к.е.н. доц. Попової Тетяни Вікторівни та к.е.н., доц. Бакіної Тетяни Володимирівни.
Виступи студентів 1-го та 2-го курсубули об’єднані та захист проектів здійснювався публічно із запрошенням викладачів кафедри економіки. Початківцями виступали представники першого курсу, які, під керівництвом Попової Тетяни Вікторівни, пропонували до уваги слухачів власне бачення вирішення сучасних актуальних проблем із їх викладенням французькою, англійською та українською мовами.
Захист проводився у форматі виконання студентами індивідуальних та групових проектів при активній участі слухачів та учасників. Дана форма фінального етапу проходження навчальних практик є вкрай релевантною і відповідає сучасним вимогам часу, оскільки підвищується ефективність засвоєння інформації, враховуючі різні здібності слухачів щодо її сприйняття, і, як показує досвід зарубіжних країн, є доцільною до використання нашими випускниками у будь-якій галузі діяльності, будь-то викладання у вищих навчальних закладах, або робота у бізнес-середовищі.
Також студенти відповіли на ряд запитань щодо їх зацікавленості у отриманій інформації, майбутніх інтересів у даному напрямку та вражень від проведеного заходу. Отриманий фідбек є важливим елементом навчального процесу у передових університетах Штатів та Європи, оскільки надає можливість удосконалювати та покращувати якість навчального процесуу майбутньому.
Дискусійний формат проведення даного заходу дозволив створити належнекомунікаційне середовище-платформу для плідного обговорення результатів проходження навчальної практики та обміну ідеями і досвідом як студентами, так і викладачами. Побажання та рекомендації щодо удосконалення процесу проходження навчальної практики будуть враховані у наступному році та сприятимуть формуванню відповідних сучасним вимогам часу вмінь і навичок студентів, а також підвищенню якості навчального процесу в ТДАТУ.
Дякуємо всім за ефективну співпрацю!