Обговорення академічної доброчесності та захист міждисциплінарної курсової роботи «Звітність підприємства»

2 грудня на кафедрі обліку і оподаткування відбулася бесіда на тему академічної доброчесності та захист міждисциплінарної курсової роботи «Звітність підприємства» студентами 3 курсу за напрямком облік і звітність податків.

Студенти обирали податок і досліджували його нормативне регулювання, стан і тенденції його розвитку в Україні, наскільки за його рахунок поповнюється бюджет країни, вивчали міжнародний досвід і потім його методику нарахування, облік і складання податкової звітності на конкретному підприємстві. Зокрема розглядали такі податки, як ПДВ, податок на прибуток підприємств, ПДФО, єдиний податок 2,3 і 4 групи.

Під час захисту своїх робіт студенти зокрема висловлювали власну точку зору щодо адміністрування податків, стан і перспективи регулювання механізму справляння податків.