Захист курсових робіт на кафедрі публічного управління, адміністрування та права

Курсова робота виконується з метою закріплення та поглиблення знань, одержаних студентами під час вивчення певного навчального курсу.
Саме ця робота допомагає студенту систематизувати отримані теоретичні знання та набути навички проведення досліджень.
29.11.2021 року відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Місцеве самоврядування», яка є невід’ємною частиною підготовки фахівців спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Науковий рівень навчальних завдань, грамотність викладення матеріалу, правильність оформлення, вміння студента в процесі захисту обґрунтувати і довести правильність наведених у роботі тверджень були продемонстровані в процесі захисту курсових робіт.

Ст. викладач кафедри ПУАП
Н.П. Рибальченко