Захист курсових робіт на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування»

19 грудня 2019 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбувся захист міждисциплінарної курсової роботи «Діяльність на ринку фінансових послуг» студентами 4-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Курсова робота «Діяльність на ринку фінансових послуг» – це самостійна праця студента, на підставі якої можна зробити висновок про якість засвоєння ним теоретичних, методичних та практичних питань дисципліни «Страхова справа», «Банківська справа», «Фінансовий ринок», «Аналіз банківської діяльності» тощо.

Метою курсової роботи є опрацювання сукупності теоретичних, методичних та практичних положень з обраної теми, дослідити особливості функціонування фінансового ринку України й основних його сегментів та окреслити перспективи його розвитку.

Тематика курсових робіт досить різноманітна і охоплює всі напрями страхової та банківської сфери. Це і медичне страхування, страхування екологічних ризиків, страхування майна та автотранспортних ризиків, організація споживчого кредитування, депозитна та кредитна політика банку, управління ліквідністю та платоспроможністю банку тощо.