Захист двох дисертаційних робіт у стінах кафедри Менеджмент

7 грудня 2018 року відбулась ще одна надвизначна подія в історії кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ. Адже вперше за часів існування кафедри саме у її стінах відбувся захід подібного рівня: мова йдеться про захист двох дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Надприємною є ще й та обставина, що науковим керівником однієї з робіт, представлених до захисту, є доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ -Світлана Анатоліївна Нестеренко! Вітаємо Світлану Анатоліївну особисто, а також Мартинову Лілію Володимирівну ( ЛНАУ ( м.Харків)) та Кочеткова Юрія Олексійовича ( ЛНАУ ( м.Харків)) із успішним захистом дисертаційних робіт! Натхнення Вам, нових досягнень та творчих успіхів!