З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!

Економіка є найважливішою складовою устрою країни, адже від неї безпосередньо залежить добробут народу і країни в цілому.

Економіст несе важливу місію – аналізування та прогнозування діяльності як на рівні окремого підприємства, так і на національному рівні.

Саме факультет «Економіки та бізнесу» ось вже як 26 років дає освіту найкращим студентам та випускає відмінних фахівців економічної сфери, які постійно примножують славу Таврійського державного агротехнологічного університету як в Україні, так і поза її межами, виявляючи високий рівень кваліфікації та професіоналізму.
     15 лютого 1993 року було створено інженерно-економічний факультет, який у 1999 році отримав нову назву: «Економічний факультет». У 1999 році на факультеті була відкрита спеціальність «Облік і аудит», а у 2001 році – спеціальність «Фінанси», на базі яких у 2002 році було створено окремий факультет «Облік і аудит». 2008 рік став роком зворотного об’єднання двох факультетів у факультет економіки та бізнесу.
Першим деканом факультету був к.е.н., доцент Козинський Леонід Миколайович. З 2008 року факультет очолює к.е.н., доцент Карман Сергій Вікторович.

Колектив факультету на 99% складається із викладачів, що мають наукові ступені докторів або кандидатів економічних наук і вчені звання професора або доцента.

Кожного року до «економічної сім’ї» факультету входить велика кількість абітурієнтів. Це свідчить про те, що спеціальності, за якими здійснює навчання студентів факультет, потрібні, популярні, високооплачувані з подальшим кар’єрним ростом.

Найкращі студенти факультету неодноразово ставали володарями іменних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Запорізької обласної державної адміністрації, мера міста Мелітополя. Студенти факультету стали переможцями Всеукраїнських фахових олімпіад, конкурсів студентських наукових та дипломних робіт, різноманітних Всеукраїнських творчих конкурсів.

Факультет пишається своїми спортсменами, що здобули перемогу у змаганнях різних рівнів з таких видів спорту, як: пауерліфтинг, легка атлетика, гирьовий спорт, бокс, кікбоксінг, вільна боротьба, дзюдо. Студенти факультету у складі збірної м. Мелітополь з футболу «Мелітопольська черешня» неодноразово вигравали медалі різного ґатунку у міських та обласних чемпіонатах. Збірна команда футболістів факультету перемогла у турнірі з міні-футболу пам’яті О.В. Браташа. Наші студенти стали переможцями студентської спартакіади ТДАТУ.

Багатий факультет і на творчі таланти. Дівчата факультету отримали корони вищого ґатунку конкурсів краси: «Міс Університет», «Королева Мелітополя», «Міс інтеркультурність», обласного конкурсу патріотичного спрямування «Я – Українка», Всеукраїнського конкурсу «Королева України», Queen of Ukraine International. Кращі вокалісти факультету стали лауреатами конкурсів «Софіївські зорі», «Спадщина» та інших. Команди КВН факультету «Хорошая команда» та «Шо ты начал?» успішно виступають як у межах університету, так й на міському, обласному та регіональному рівнях, а також входять до збірної команди КВН університету «УТ-1».

Наші студенти плідно співпрацюють із Мелітопольським комунальним закладом психологічної реабілітації дітей та були відзначені Подяками за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Запорізькій області, проявлену соціальну ініціативу, небайдужість до майбутнього рідного краю.
Студентська рада факультету завжди активно бере участь в організації різноманітних заходів на рівнях університету та міста.

Усі ці роки були сповнені знаменними подіями для всіх, хто навчався, працював й нині є частиною дружнього колективу факультету. Факультет «Економіки та бізнесу» став місцем, де перетнулися життєві шляхи чудових людей, розкрилися яскраві педагогічні таланти, народилися новаторські педагогічні ідеї

Сьогодні розумієш, які можливості розкриваються, як багато залежить від нас в підтримці вітчизняної освіти та славетного ім’я рідного Університету!

В цей значущий день хочеться побажати працівникам факультету цікавої роботи, творчих успіхів, численних талановитих та працелюбних студентів, нових наукових досягнень та ярких відкриттів, а студентам – з гідністю нести звання студента факультету економіки та бізнесу!