Виїзний семінар на тему: «Анімаційна діяльність» в рамках навчальної практики «Туристична діяльність» студентів 2 курсу спеціальності «Туризм»

Анімаційна діяльність це складова розробки туристичної послуги. Копітка робота вимагає від фахівців знання психології, ергономіки, фізіології, психології та економічних питань. Кожний з анімаційних заходів розробляється для окремого сегменту та має обмеження в часі, просторі та вартості послуги. Тому, завдяки виїзному семінару «Анімаційна діяльність», який проходив 10червня 2020р. в рамках навчальної практики для студентів 2 курсу, здобувачі освіти змогли навчитись створювати анімаційний продукт та бачити мастер – клас професіоналів. Тренерами заходу були Мищенко І.О. – директор ДОЛ “Азовські зорі” та викладачі кафедри БКМТ Демко В.С. та Колокольчикова І.В.
Робота в групах, квести, ігри на відкритій місцевості дали змогу апробувати напрацьований матеріал під час виконання завдань навчальної практики, побачити недоліки та удосконалити розроблені послуги. Програмними результатами цього навчання є: організовувати процес обслуговування споживачів туристичних послуг на основі використання сучасних інформаційних, комунікаційних і сервісних технологій та дотримання стандартів якості і норм безпеки; управляти своїм навчанням з метою самореалізації в професійній туристичній сфері; адекватно оцінювати свої знання і застосовувати їх в різних професійних ситуаціях; аргументовано відстоювати свої погляди у розв’язанні професійних завдань.