Вітаємо переможця обласного конкурсу наукових робіт!

У жовтні 2019 року Запорізькою обласною державною адміністрацією проводився  щорічний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки, в якому взяли активну участь учасники студентських наукових гуртків кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

3 місце в номінації «Економічні науки» виборола майбутній підприємець, здобувач ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність ІВАНОВА ОЛЕНА (група 21 МБ ПТ, науковий керівник – доктор економічних наук, професор Яворська Тетяна Іванівна).

Колектив кафедри ПТБ вітає Олену і Тетяну Іванівну з перемогою та бажає нових звершень!