ВІТАЄМО МАГІСТРІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ІЗ ВИПУСКОМ!

Шлях у п’ять  з половиною років був наповнений яскравих вражень, хвилюючих подій та незабутніх зустрічей. Ваше студентське життя підійшло до щасливого фіналу. Безперечно, це сумно залишати стіни рідного університету, але у вас починається новий етап. Ви зросли як професіонали, гідні фахівці. Реалізовуйте свої мрії, йдіть вперед із натхненням!

Університет дав вам не тільки знання, а й подарував близьких друзів, з якими будь-які перешкоди можна подолати. Любий факультет завжди радий бачити вас, слухати чого ви досягли, і як були безцінні студентські роки. Попереду новий шлях, довгий та непередбачуваний, тому освітіть його своїми цілями, ідеями й прагненнями!

Щиро вітаємо! Бажаємо нових звитяг та цікавої професійно діяльності!