Викладачі кафедри ПТБ у вирішенні задач науково-інноваційного розвитку агровиробництва

17 листопада 2021 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Науково-інноваційний розвиток агровиробництва як запорука продовольчої безпеки України: вчора, сьогодні, завтра” на базі Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН.

Основними тематичними напрямами роботи конференції були:

1. Теоретико-методологічні засади інноваційного розвитку агропромислового комплексу України.
  2. Розроблення механізму трансферу інновацій в умовах агропромислових регіонів України.
  3. Інноваційні технології в інформаційно-бібліотечному забезпеченні галузей агропромислового виробництва.
  4. Становлення системи міжрегіональної взаємодії науки, освіти та бізнесу з питань інноваційного розвитку.

Для участі у конференції було надіслано 117 тез від 164 учасників, представників університетської і академічної науки із різних установ регіонів України. В роботі конференції від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ  взяли участь кандидати економічних наук, доценти Грицаєнко Галина Іванівна і Грицаєнко Микола Ігорович.

З матеріалами їхніх доповідей можна ознайомитись в репозитарії університету, а також на сторінці “Конференції” сайту кафедри ПТБ.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент