Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Новини та анонси подій факультету

Викладачі кафедри ПТБ у процесах розвитку ОТГ

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного беруть активну участь у процесах реформи децентралізації шляхом проведення семінарів та круглих столів з актуальних питань розвитку ОТГ.

Метою реформи децентралізації є формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів прямого народовладдя,  узгодження інтересів держави та територіальних громад.

21 травня 2019 року відбулося виїзне засідання робочої групи науковців ТДАТУ до Новобогданівсьткої ОТГ. Кафедру ПТБ представляли доктор економічних наук, професор Яворська Тетяна Іванівна та кандидат економічних наук, доцент Прус Брий Олександрович. На засіданні спільно з головою громади Хлистуном Д.П. було визначено шляхи співпраці та імплементації стратегії розвитку Новогогданівської ОТГ.

Надішліть нам своє питання до факультету
×