Викладачі кафедри ПТБ на щорічної конференції трудового колективу

Сьогодні, 12 січня 2020 року, в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулася щорічна конференція трудового колективу.  У відповідності до порядку денного були розглянуті наступні питання:

1. Звіт ректора університету, д.т.н., професора, члена-кореспондента НААНУ Володимира Кюрчева щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України та положень статуту ТДАТУ за 2020 рік.
2. Звіт про виконання умов колективного договору 2020 – 2021 рр.
3. Про зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та профкомом на 2020-2021 рр.
4. Про діяльність «БО БФ «Таврія».
5. Різне.

У конференц-залі були присутні член наглядової ради, народний депутат України Сергій Мінько та міський голова Мелітополя Іван Федоров. Голова Наглядової ради Геннадій Новіков брав участь у конференції через онлайн-платформу. В конференц-залі з дотриманням карантинних вимог були присутні члени Вченої ради та ректорату. Інші делегати конференції для участі в конференції використовували онлайн-платформу ZOOM.

Кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності на конференції представляли завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Лариса Болтянська,  кандидати наук, доценти Віта Тебенко та Максим Терещенко.