Викладачі кафедри ПТБ на науково-практичній конференції

Сьогодні, 02 липня 2020 року, у місті Дніпрорудне відбулася ХІ науково-практична конференція “Меліорація та водовикористання. Технології та еколого-економічні рішення в сучасних умовах господарювання”. Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ була представлена завідувачем кафедри, кандидатом економічних наук, доцентом Болтянською Ларисою Олексіївною та кандидатом економічних наук, доцентом кафедри, начальником навчально-дослідної частини ТДАТУ Прусом Юрієм Олександровичем.

Юрій Олександрович виступив з доповіддю на тему: “Відновлювані джерела енергії для агропромислових господарств”.