Викладачі кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” на аграрному форумі

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного  прийняв активну участь в  IV спеціалізованому аграрному форумі «AgroPro», який проходив в м. Запоріжжя 11-13 лютого 2020 року. Серед представників факультету Економіки та бізнесу були завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н, доцент Яцух О.О. та викладачі к.е.н., доц. Демченко І.В., к.е.н., доц. Радченко Н.Г., к.е.н., доц. Рубцова Н.М.

Яцух Олена Олексівна була запрошена в якості доповідача на пленарному засіданні І Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент» в рамках проведення виставки «Агротехсервис» під егідою Запорізького національного університету (м. Запоріжжя).

Тематика доповіді  Яцух О.О. «Фінансове забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств» присвячена актуальним проблемам фінансування сільськогосподарських структур в сучасних умовах.

Дуже приємно було зустріти на цьому заході слухача магістерського курсу «Фінанси, банківська справа, та страхування» Кінчевську Ганну, яка навчається за дуальною формою і працює в компанії Агротек, що офіційно представляє John Deere в Україні.