ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПРОВЕЛИ ДІЛОВІ ІГРИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ МІСТА

Викладачі кафедри економіки ТДАТУ активно приймають участь у профорієнтаційній роботі. На першому етапі цієї діяльності кафедрою заплановано проведення інтерактивних ігор на тему: «Раціональний вибір споживача» для учнів випускових класів шкіл міста, якими опікується кафедра. Перша гра успішно відбулася у ЗОШ № 4 10 листопада 2018 року.

28 листопада та 30 листопада 2018 року гра була запропонована учням одинадцятого класу гімназії № 9 та ЗОШ  № 8 І-ІІІ ступенів акредитації ММРЗО.

Гра переслідувала мету показати її учасникам практичне застосування економічних знань для отримання споживачем найкращого результату при плануванні використання власних фінансових коштів, спрямованих на придбання продовольчих товарів.

В процесі гри майбутні студенти мали змогу оцінити власну потребу у різних товарах;  розрахувати споживчий набір своєї сім’ї, що надасть їй можливість отримати найбільше задоволення потреб за допомогою використання наукового підходу; відобразити графічно отримані результати. Випускникам було не тільки цікаво, але й дуже смачно, оскільки запропоновані експериментальні товари виявилися солодощами.

Захід пройшов активно, цікаво та насичено. Хлопці та дівчата задавали багато питань по ходу гри. Дуже приємно спілкуватись з розумною молоддю – майбутнім нашого міста!

Кафедра висловлює щиру подяку класному керівникові 11 класу гімназії № 9 Корвєгіну Олександру Івановичу та класній керівниці 11 класу ЗОШ № 8 Назаренко Лілії Вікторівні за допомогу в організації та проведені заходів та сподівається на подальшу плідну співпрацю.