ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ ВКОТРЕ ДОВЕЛИ СВІЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ!

Рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України  № 8 (25).1.25 від 14.05.2020 року була акредитована освітня програма «Економіка» за спеціальністю 051 «Економіка» першого (бакалаврського) рівня, що реалізується у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, на підтвердження чого видано сертифікат терміном дії на 5 років (до 14.05.2025 р.).

Акредитація освітньої програми – це оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітньої програми з урахуванням рекомендацій, що діють у Європейському просторі вищої освіти.

Колектив ТДАТУ імені Дмитра Моторного та профільна для спеціальності кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму довели високий рівень надання освітніх послуг!

Кафедра запрошує абітурієнтів на навчання до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за спеціальністю 051 «Економіка».

Ми гарантуємо високоякісну та професійну освіту!

Почерніна Наталія Вікторівна,

к.е.н., доцент кафедри БКМТ