Викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму успішно завершили навчання з дистанційного курсу «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні»

Викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Демко В.С., Кальченко С.В. та Попова Т.В. успішно завершили навчання з дистанційного курсу «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні», який проходив за підтримки Програми Erasmus+ Європейського Союзу, напрям Жан Моне. Термін навчання: 01 березня – 21 червня 2021 року. Обсяг годин: 90 годин (3 кредити).

В рамках курсу досліджувалися європейські тенденції імлементування стратегій диверсифікації у сільському туризмі, досліджувалося біо різноманіття та інтеграція цілей сталого розвитку в сільському туризму, вивчалися креативні технології туризму для сталого розвитку, а також європейські практики креативного сільського туризму.

Підсумковий модуль являв собою презентацію бізнес-моделі

Сертифікат Демко В.С.

Сертифікат Кальченко С.В.