Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Новини та анонси подій факультету

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ ОТРИМАЛА НАГОРОДУ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

15 травня 2019 р. у палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся дивовижний бал-феєрія «Дивосвіт талантів» в рамках свята «Обдарованість – 2019».

Захід проводився місцевою владою вже втретє з метою відзначити досягнення обдарованих дітей міста Мелітополя та вшанувати їх педагогів. Нагороди отримали талановиті хлопці та дівчата нашого міста, які у поточному навчальному році стали переможцями обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад, інтелектуальних, спортивних, творчих конкурсів та змагань. У числі вшанованих безперечно був й колектив Мелітопольської Малої академії наук.

Нагороду на головній сцені міста отримала учениця 9-го класу Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16  Мелітопольської міської ради Запорізької області Поліна Сергіївна Прокопеня, яка стала переможницею Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції  «Економічна теорія та історія економічної думки».

  Подяку за кропітку працю зі талановитою молоддю було висловлено викладачам закладів вищої освіти міста,  які співпрацюючи з МАН, зробили вагомий внесок у досягнення своїх підопічних.

У числі таких викладачів було відмічено к.е.н., доцента кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Наталію Вікторівну Почерніну.

Наталію Вікторівну було нагороджено Грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації «За якісну підготовку переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/19 н.р.».

Кафедра щиро дякує Наталії Вікторівні за роботу в підготовці Поліни Прокопені до участі в конкурсі!

 

Надішліть нам своє питання до факультету
×