Виховна робота кафедри ПТБ під час карантину

Під час карантину та вимушеної самоізоляції особливе навантаження отримали куратори академічних груп. Крім поточних щотижневих кураторських годин, вони здійснюють постійний контроль відвідуваності здобувачами вищої освіти різноманітних заходів, організованих в режимі відеоконференцій – навчальних практик, консультацій, підсумкових модульних контролів, екзаменів, захистів курсових робіт тощо. За участі кураторів вирішуються питання оперативного зв’язку між здобувачами вищої освіти, їхніми батьками (за необхідності), викладачами, працівниками деканату, адміністрації університету. За допомогою кураторів здобувачі мають змогу брати участь в організованих дистанційно культурних заходах – до Дня Перемоги, Дня вишиванки тощо.

Бажаємо кураторам кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здоров’я, сил, витримки та творчого натхнення!

На фото: завідувачка кафедри ПТБ проводить нараду з кураторами академічних груп