ВІДКРИТТЯ НОВОГО ТУРИСТИЧНОГО МАРШРУТУ НА МЕЛІТОПОЛЬЩИНІ

«Вечорниці» – це не спогад з минулого, це цікавий та реальний звичай, учасникам якого, ви зможете стати у наш бурхливий, сучасний час.

Новий туристичний продукт в Мелітопольському районі презентували КЗ «Районний центр культури» ММР ЗО та громадська  організація «Чарівна Таврія» – «Зелене кільце Мелітопольщини» з розважальною програмою під назвою «Вечорниці».

Організаторами був спланований та організований прес-тур для суб’єктів  туристичної діяльності, в якому були презентовані сільські зелені садиби та об’єкти туристичної діяльності Мелітопольського району, які є родзинками нашого краю і мають великий туристичний потенціал.

Захід розпочався з зеленої садиби м. Мелітополя «Гостини у Валентини» – власниця розпочала маршрут по зеленому кільцю, презентувавши свою садибу українськими піснями та частуванням, колоритними та яскравими локаціями, новинками та цікавими здобутками на території садиби. Власниця, Валентина Андріївна Єрмак головою громадської  організації «Чарівна Таврія», «локомотивом» розвитку сільського зеленого туризму на Мелітопольщіні.

Далі учасники заходу поринули в атмосферу живої природи, точніше познайомились з тваринним світом мелітопольського краю і не тільки, завітавши до приватного зоопарку: «Страусина ферма «Страус-Юг». Де власниками була проведена детальна екскурсія та надана ознайомча інформація по екскурсійно-розважальним заходам на цій території. Страусіна ферма має великий асортимент свійських та диких тварин, птахів, велику  територію, яскраві фото-локації. Заклад завжди доповнює свої ресурси новими ідеями для розвитку та популяризації ферми на місцевому та українському туристичному ринку.

Не оминуло нашої уваги  і найважливіша історична пам’ятка Мелітопольського району – «Кам’яна Могила». Учасникам прес-туру була проведена дуже цікава екскурсія. Хоча більша частина учасників неодноразово вже відвідували раніше це дивовижне, енергетичне місце, але під час екскурсії досвідченим екскурсоводом було повідомлено багато цікавих фактів та історичних відомостей. «Кам’яна могила» в черговий раз здивувала та надала багато позитивної енергії.

На протязі прес-туру учасники відвідали сільські зелені садиби Мелітопольщини: «Гостини у Валентини», м. Мелітополь; «Перлина степу», с. Тамбовка; «Соснівський янтар», с. Соснівка; «Нахуторі», с. Оленівка. Насичена і дуже цікава програма чекала екскурсантів на кожному об’єкті туристичного маршруту. Власники садиб показували свою гостинність, зустрічали з піснями, пригощали національною кухнею, проводжали з подарунками.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму, щиро дякує організаторам за можливість участі у такому заході, за плідну співпрацю та добрі відносини, особливу вдячність виносить Юлії Петрівні Панасенко та  Єрмак Валентині Андріївні.

Демко В.С.,

викладач кафедри БКМТ