ВІДКРИТА ЛІГА КВН «КУБОК ТАВРІЇ». ЗИМОВИЙ КУБОК

Не встиг розпочатися новий навчальний семестр, а команди факультетів вже готуватися до КВНу. І ось наприкінці січня відбулася друга гра у боротьбі за Кубок ректора. Не зважаючи на те, що після веселих новорічних та різдвяних свят до виступу залишалося трохи більше двох тижнів, команди потішили зал своїм гумором.

Ця Зимова гра була присвячена Дню усіх закоханих, тому і тема візитки-привітання – «Кохання врятує світ». Окрім візитки, команди змагалися у конкурсі «Біатлон» (зачитування жартів по черзі) й «Розминка» (конкурс відповідей на запитання від команд і журі).

Останнім був СТЕМ зі зіркою, а саме – викладачем. Конкурс передбачав виступ на основі будь-якого фільму. «Хорошая команда» нашого факультету обрала кінострічку «Самотній вовк Маккуейд» з Чаком Норрісом у головній ролі, яку чудово зіграла к.е.н, доцент кафедри маркетингу Серських Надія Сергіївна. Дякуємо їй за участь та неперевершену гру! Надія Сергіївна дуже впевнено виступала з посмішкою на обличчі, а також продемонструвала свій чарівний голос!
Отже, студенти отримали купу позитивних емоцій та зарядилися енергією перед ще 15 тижнями навчання. А команд після відпочинку чекає нова гра напередодні Дня сміху!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного сектору студентської ради ФЕБ