Відкрита лекція доктора соціальних наук Андрюкайтне Регіни

Разом із викладачами та студентами кафедри публічного управління, адміністрування та права доктор соціальних наук, доцент, зав. кафедри бізнесу та економіки, Маріямпольської колегії, м. Маріямполе, Литва Р.М. Андрюкайтне провела відкриту лекцію на тему “Розвиток сучасного соціуму та освіти інформаційного суспільства”.
Мета лекції – сформувати закономірності ноосферного розвитку сучасного соціуму, що спрямована на подолання криз та ризиків, пов’язаних з сучасною інформаційною цивілізацією. В основі ноосферного управління лежать якісні гуманістичні характеристики управлінського процесу, перехід на вищий щабель. Все це демонструє загальноцивілізаційний рівень, виражає універсальні зв’язки і явища, що демонструють якісний розвиток сучасного соціуму в усіх сферах життєдіяльності – управлінській, економічній, політичній, соціальній, духовній.
Такі навички дозволяють впроваджувати інноваційну концепцію моделі ноосферного розвитку сучасного соціуму завдяки управлінню та креативній, творчій особистості.