ВИЗНАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧА

5 жовтня в ЦКіД ТДАТУ відбувся урочистий захід на честь Дня працівників освіти –  професійного свята всіх вчителів і тих, хто працює у сфері освіти, які віддають всі сили на навчання юного покоління, завжди підкажуть, допоможуть в будь-яку хвилину.

На захід були запрошені всі викладачі ТДАТУ, де студенти-учасники художніх колективів ЦКіДу вітали їх своїми яскравими виступами.

Ректор університету д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Володимир Миколайович Кюрчев привітав своїх колег зі святом та нагородив почесними грамотами кращих викладачів. Серед них – заступник декана факультету економіки та бізнесу з організаційно-виховної роботи, старший викладач кафедри економіки Васильченко Олена Олегівна, яка отримала нагороду за сумлінну та бездоганну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі виховання студентської молоді.

Кафедра економіки вітає Олену Олегівну із отриманням нагороди та бажає їй подальшої плідної праці у дуже нелегкій справі – вихованні справжнього громадянина своєї країни!